Сьогодні Міжнародний день супу і в Марафоні инсайтов — коментар фахівця. Хто не знайомий, рекомендуємо — лікар-дієтолог Олена Мельник (Elena Melnyk)

Слово «обід» радує багатьох працюючих людей. Це можливість перепочити і поїсти, адже попереду ще пів дня, багато справ і зустрічей.
На обід люди їдять хто що: одні приносять їжу з собою (бутерброди або заздалегідь приготовані страви); інші- біжать в кафе, поїдаючи, що запропонують там; треті — їдять на робочому місці, адже їх начальство подбало про доставку їжі в офіс; але є і такі, хто просто п’є воду або чай … продовжуючи виконувати роботу. І мало хто замислюється про те, що краще вживати на обід. А адже багато офісних співробітники мають проблеми зі здоров’ям, навіть не підозрюючи про це. Захворювання шлунково-кишкового тракту, порушення кровопостачання в області малого тазу, і як наслідок-запори, захворювання жіночої та чоловічої репродуктивної сфери, ожиріння і багато іншого назрівають непомітно.
І тут вам може допомогти … СУП! Так саме суп, рідке перше гаряче і ситне блюдо буде профілактикою багатьох захворювань. І ось чому: суп — це бульйон. А слово «бульйон» в французькій мові означає — «відвар овочів». Якщо кинути в киплячу воду різні овочі і коренеплоди, зелень і цибулю, відварити до готовності і додати спеції, сіль, вершкове масло або ложку сметани, то вийде чудовий лікувально-профілактичний відвар, який містить велику кількість корисних мінеральних і органічних речовин. А якщо ще ввести в нього яйце, то цим ми збагатимо суп білковим компонентом.
Про властивості супу знали люди багато з давніх часів. Глибокі посудини для приготування такої страви були знайдені при розкопках в різних куточках світу. При занятті важкою фізичною працею суп був стравою номер один для ранкової їжі і відновлення сил після — для вечірньої трапези. Недарма, в дитячій пісеньці співається: «На обіді, хто недурний, з’їсть завжди спочатку СУП, а потім вже котлетку, і врешті-решт — цукерку!»
І пам’ятайте, будь-яку страву треба готувати з любов’ю і гарним настроєм!
https://www.facebook.com/elena.melnyk.doctor
http://drmelnyk.com.ua/

PS від HealthPromo. На фото — суп з бобами і молодий кропивою. Приємного всім апетиту!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *