В першу п’ятницю квітня, тобто завтра, в США проходить Національний день ходьби до роботи. Ця ініціатива міністра охорони здоров’я США Томмі Дж. Томпсона з 2004 року. Ідея — не тільки поліпшення фізичного і емоційного здоров’я, а турбота про «здоров’я планети» в цілому.
У світі, де повсякденна робота і будинок занурюють нас в рутину, цей день закликає відчути зв’язок людини з навколишнім середовищем, будь це сонце над головою або дощ, весняний вітер, спів птахів, або просто життя міста навколо нас.
Прогулянка повинна скласти не менше 30 хвилин.

Рекомендації до цього дня різні:
— налаштуйтеся вийти на роботу на 30-60 хвилин раніше,
— по-можливості, відмовтеся від транспорту, а якщо без цього ніяк, вийдіть за пару зупинок і пройдіться залишився маршрут пішки,
— по-можливості, відмовтеся від свого автомобіля (або припаркуйте його на стоянці поза офісом),
— приготуйте зручне взуття (або візьміть другий комплект з собою, якщо в цей день ніяк без каблуків),
— заручитися підтримкою колеги і пройдіть з ним запланований маршрут удвох,
— якщо не встигаєте поїсти, візьміть сніданок, який можна з’їсти на ходу,
— відкиньте думки про роботу, будинку і щоденних завданнях, дозвольте собі 30-60 хвилин просто йти і дивитися на все, що відбувається навколо.

День Walk to Work допоможе скоротити викиди СО2, додати здорового руху в свій день і нагадати про необхідність цінувати навколишній світ!

До завтра ще є час підготуватися, оголосити офісний флешмоб або просто фото-конкурс, а після прогулянки — провести сторітелінг — Що цікавого Ви побачили вранці, йдучи на роботу пішки?

https://www.daysoftheyear.com/days/walk-to-work-day/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *