«Про розмовах, про вибір, про те, як ми дбаємо один про одного» — цитата Національної Тижня Планування Попереднього Догляду. Цей тиждень зараз проходить в Австралії. Ініціатива закликає всіх, незалежно від віку, відкрито поговорити про свої майбутні переваги в галузі охорони здоров’я.
Мова йде не тільки про «датою свого відходу, яку треба вдячно приймати», а й тривалому періоді, що передує події. Вони завчасно ПЛАНУЮТЬ І ВИБИРАЮТЬ: «Ми хочемо, щоб кожен австралієць зробив найкращий вибір для свого життя і здоров’я, виходячи зі своїх особистих цінностей, переваг і переконань».
Звичайно, не всі готові до такої теми, але в цьому і полягає суть тижні — ВЧИТИСЯ ГОВОРИТИ. Вони навчають, визуализируя розмову.
Мені здається, що структура розмови універсальна і може бути прийнятна для будь-якої важкої теми, про яку складно почати говорити.
9 ідей структури розмови — про себе, про життя, про вибір — це алгоритм чого почати ВАЖКИЙ РОЗМОВА про те, що ви цінуєте і у що вірите!
https://www.advancecareplanning.org.au/acpweek/get-involved/learn-more-about-acp/start-the-conversation?fbclid=IwAR3y-JjDgF5y4onxClFBs-qtDmeMkwivQkzdQEu7Ve_PkZtFWZEgqMWw-vo

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *